LNK Properties

LNK Properties – ar šo zīmolu LNK Group nekustamo īpašumu attīstības departaments veiksmīgi realizē rūpniecības, tirdzniecības, biroju un dzīvojamo ēku celtniecību un attīstību turpmākai to pārdošanai un iznomāšanai.

Mūsu devīze ir "Intelektuālā kvalitāte".

"Intelektuālā kvalitāte" izvēlēta tāpēc, ka LNK uzņēmumu grupu pirms 25 gadiem izveidoja zinātnes darbinieki un inženieri. Kopš tā laika uzņēmums savā darbībā saglabājis zinātnisku pieeju un inovatīvu virzību.

Attieksme pret mājokļa un nomājamo telpu izvēli ir mainījusies – būtiski pieaugušas klientu prasības un pirmajā plānā izvirzās kvalitātes jautājumi. Celtniecībā ir daudz profesionālo nianšu, taču veiksme slēpjas sīkumos. Intelektuālā kvalitāte nozīmē to, ka ēka projektēta un uzbūvēta optimālā veidā: ērts, mūsdienīgs plānojums, palīgtelpas, iebūvētas mēbeles, pārdomāts apgaismojums, uzlabota siltuma un skaņas izolācija, ekoloģiski tīri materiāli un daudz kas cits.

Misija

Konsekventi un ar atbildību attiecoties pret pašu izstrādātajiem augstajiem kvalitātes standartiem, mēs piedāvājam labāko no iespējamā. Mēs būvējam ēkas, lai cilvēki tajās dzīvotu un strādātu ilgi un pilnvērtīgi. Mēs rūpējamies par savu klientu labklājību un dzīves kvalitāti – par iespēju izmantot pārdomāti projektētas un uzbūvētas ēkas, kurās veselībai drošu vidi nodrošina ekoloģiski tīri būvniecības materiāli, – un ar minimāliem ekspluatācijas izdevumiem cenšamies panākt maksimālu komfortu.

Kvalitāte un atbildība

Māja – tā ir mūžīga vērtība, lai arī uz kādu klasi tā attiektos. Māju ceļ, lai tā kalpotu gadu simtiem, tāpēc nepieciešami zinātniski motivēti aprēķini, profesionāli uzbūvēti pamati, sienas un griesti, droša hidroizolācija un siltumizolācija. Šie pamatjautājumi tiek risināti jau projektēšanas stadijā. LNK Group ietilpstošie uzņēmumi ceļ visu kategoriju ēkas, turklāt vienmēr nodrošinot vienādi augstus kvalitātes rādītājus. Lai izpildītu visus darbus noteiktajā termiņā, kvalitatīvi un saskaņā ar noteiktajiem standartiem, mēs strādājam ar projektu no sākuma līdz galam – no idejas un projektēšanas līdz objekta nodošanai un turpmākai ēkas ekspluatācijai. Mēs nekad necenšamies ieekonomēt uz kvalitātes rēķina un nepieļaujam kompromisus, lai samazinātu celtniecības izmaksas.

Komanda

LNK Properties komandas kompleksā pieeja ļauj garantēt objekta nodošanu termiņā. Katrā celtniecības posmā jānodarbina optimāls cilvēku skaits. To var atļauties tikai liels uzņēmums, kurā strādā daudz speciālistu. LNK Group lepojas ar to, ka pie mums strādā kvalificēti projektētāji, visu profilu celtnieki, tehniskās uzraudzības inspektori un māju apsaimniekošanas speciālisti.