LNK Aerospace

LNK Aerospace ir četru uzņēmumu apvienība, kas nodrošina dažādus aviācijas nozares pakalpojumus.

Holdinga LNK Group dibinātājs Aleksandrs Milovs 60.  gados  uzsāka darbību aviācijas nozarē. 1972. gadā viņā vadībā Rīgā tika dibināta laboratorija, kas specializējas aviācijas tehnikas (lidmašīnu planieriem, helikopteriem un to agregātiem) izturības un to resursu izmēģinājumos stendos. Šī laboratorija laika gaitā kļuva par pamatu aviācijas nozares pakalpojumu virzienam LNK Aerospace holdingā LNK Group.

LNK Aerospace apvieno šādus uzņēmumus:

Aviatest

Aviatest specializējas  aviācijas tehnikas izmēģinājumu veikšanā. Uzņēmums ir sertificēts īstenot gan Eiropas Savienībā, gan Krievijas Federācijā izgatavotas aviotehnikas izmēģinājumus.

Pašlaik Aviatest piedalās starptautiskā programmā NICETRIP, kas attīsta jaunās paaudzes helikopteru – konvertoplānu. Laboratorijā tiek izmēģināti arī dažādi Krievijas Federācijā ražoti aviācijas tehnikas paraugi: lidmašīnas Sukhoi SuperJet 100 planieris, planiera МС-21 fragments, helikopteru MI-26, Ka-62 un MI-38 planieri.

Centre Composite

Centre Composite specializējās  aviācijas tehnikas atbildīgāko mezglu, kas izgatavoti no kompozītmateriāliem,  stiprības aprēķinu veikšanā. Uzņēmums sekmīgi sadarbojas ar tādiem uzņēmumiem kā SPIRIT Aerosystems, Progresstech, Pasažieru lidmašīnas  Sukhoi, AeroKomspozit, korporācija IRKUT, Krievijas Helikopteri, Kamov.

AviaTech Bureau

AviaTech Bureau ir inženierjuridiskais birojs. Uzņēmuma pamatdarbība ir virzīta uz Eiropas Aviācijas drošības aģentūras (EASA) sertifikāta iegūšanas un atjaunošanas organizēšanu gaisa kuģiem, kas ražoti saskaņā ar Starpvalstu aviācijas komitejas (MAK) jurisdikciju. Tāpat uzņēmums specializējas Starpvalstu aviācijas komitejas (MAK) Aviācijas reģistrācijas sertifikāta iegūšanas un atjaunošanas organizēšanā gaisa kuģiem, kas izgatavoti saskaņā ar Eiropas Aviācijas drošības aģentūras jurisdikciju.