LNK Industries

LNK Industries ir līderis vērienīgu ražošanas un būvniecības projektu plānošanā un īstenošanā Baltijas valstīs. Uzņēmuma ilggadējā pieredze, plašās zināšanas un inovatīvā pieeja ļauj piedāvāt efektīvus risinājumus un projektu realizāciju no A līdz Z.

LNK Industries specializējas daudzfunkcionālu objektu – termināļu, infrastruktūras un ražošanas, hidrotehnisko un civilo objektu – būvniecībā, kā arī šo objektu aprīkošanā ar mūsu projektētām un izgatavotām transportēšanas tehnoloģiskajām sistēmām.

Mēs garantējam precīzu un ātru darbu izpildi, uzticamību, kā arī ES standartiem atbilstošu kvalitāti - visi mūsu būvētie objekti un tehnoloģiskais aprīkojums tiek sertificēti atbilstoši kvalitātes vadības sistēmu ISO standartiem.

LNK Industries unikalitāte slēpjas faktā, ka uzņēmums spēj sekmīgi atrisināt sarežģītus projektēšanas un būvniecības uzdevumus, izmantojot tikai iekšējos resursus. Tādēļ mēs varam garantēt augstu kvalitāti visiem būvelementiem un tehnoloģiskajām iekārtām, nodrošināt darbu izpildi laikā un uzņemties atbildību par finansiālo saistību izpildi.

LNK Industries īsteno projektus ne tikai Latvijā, bet arī citās Eiropas Savienības un NVS valstīs.

Projektu realizāciju nodrošinām ar četru LNK Industries uzņēmumu palīdzību:

Latvijas tilti

Hidrotehnisku projektu realizācija, dzelzsbetona konstrukciju ražošana, kā arī tiltu un ceļu pārvadu projektēšana un būvniecība

lt piling

Pāļu pamatu izbūve.

TTS

Transportēšanas tehnoloģisko sistēmu un nestandarta iekārtu ražošana, kā arī dažādas sarežģītības un gabarītu metālkonstrukciju ražošana.